Zemepisná exkurzia

Tak a máme to úspešne za sebou. V júni 2015 sme sa my najstarší študenti z 3.A triedy vybrali na zemepisnú exkurziu do hlavného mesta Bratislavy, kde sme si ju celú prešli, spoznali sme Staré mesto, oboznámili sme sa s Dunajom, Úradom vlády, Prezidentským palácom. Navštívili sme aj ZOO a oddýchli si v Auparku. Všetko prebehlo super a máme o vedomosti a zážitky viac. Ďakujeme škole, že sa podarilo túto akciu zorganizovať.

Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa

Po premierovom roku 2014, keď sme s malou dušičkou cestovali na štvordňovú súťaž Kľúč od pevnosti Stará Ľubovňa a v konkurencií 20 stredných škôl zo Slovenska, Česka, Poľska a Srbska sme obsadili výborné 13 miesto, sme boli pozvaní aj v roku 2015 na túto súťaž, v ktorej obstanú iba tí najsilnejší, najšikovnejší a najodvážnejší. Veľmi si toho vážime, že na súťaž, kde sa nedá prihlásiť, ale dá dostať iba pozvaním, sme nesklamali ani toho roku, keď súťažilo až 7 národností a my ako Rómovia sme sa opäť nestratili.

Vďaka patrí v roku 2014: Davidovi Mirgovi, Simone Polhošovej, Martine Badžovej, Rasťovi Mišigarovi

a v roku 2015: Denise Mišigarovej, Davidovi Mirgovi, Milošovi Badžovi a Nikole Bílej.

Trénerom bol S. Eleniuk

Stolnotenisový turnaj

Pri príležitosti Dňa študentstva  sa na našom gymnáziu uskutočnil prvý ročník stolnotenisového turnaja. Zúčastnilo sa ho 15 študentov a jedna študentka.

Po 3 hodinách urputných súbojov, ktoré sa však niesli vo fér atmosfére, sa zrodilo takéto poradie:

1. Dávid Mirga - 4.A

2. Ján Mižigár- 2.A

3. Samuel Mišigár- 1.A

Osobitne vyzdvihnem jedinú odvážnu študentku, ktorá súťažila s chlapcami - Simona Polhošová- 4.B.

Ďakujem zúčastneným a aj fanúšikom.

S. Eleniuk

Prvý futbalový zápas študentov našej školy

V júni 2015 sa uskutočnil prvý futbalový zápas študentov našej školy. Pokrstili sme nové dresy na ihrisku v Krížovej Vsi, kde sme zvíťazili 5:2.

Zásluha patrí týmto chlapcom:

Maroš Mirga

Július Polhoš